kilka lat współpracy

Jesteś zainteresowany kupnem serwera, domeny - zapytaj naszych użytkowników co o nim sądzą.

kilka lat współpracy

Postprzez Robert » 01.04.2008, 22:00:13

Witam,

Przyszła refleksja po kilku latach współpracy z firmą eHost!!!
Po tych kilku latach współpracy z firmą eHost muszę przyznać, że realizacja usługi hostingowej została przez nas można powiedzieć "zapomniana". Dlaczego??? Odpowiedz jest bardzo prosta, po prostu nie musimy się tym tematem zajmować ponieważ jej realizacja przez te wszystkie lata jest zupełnie bezproblemowa. Oczywiście zdarzają się awarie, jednak któż ich nie ma!!! Firmy, które twierdzą, że to ich nie dotyczy po prostu nabijają nas w butelkę. Jednak nie to jest ważne, a mianowicie zachowanie i reakcja firmy. Tutaj eHost staje na wysokości zadania. Zdarzyły się również "wpadki" z naszej strony, np: skasowaliśmy część jednej z baz danych. Wystarczył jeden telefon i po 15 minutach wszystko wróciło do stanu początkowego.

Podsumowując: Firma eHost towarzyszy naszej firmie praktycznie od początki jej istnienia.
W naszej ocenie to godny i zaufany partner po każdym względem!!!!
pozdrawiam Robert

wszystko o przetargach www.kzp.com.pl
Robert

Re: kilka lat współpracy

Postprzez faranek22 » 24.03.2010, 14:41:14

Z tymi wpadkami bywa różnie. Gorzej jak jest bardzo dużo.

--------------------------------------
anonimowy mail
faranek22

Postprzez kubapigora » 31.03.2011, 11:00:09

Moje wrażenia po kilku latach współpracy są bardzo mieszane. Po pierwsze, inne firmy stale podnoszą parametry kont. Tutaj to niebywała rzadkość. Obecnie korzystam z usług sześciu firm hostingowych. W ehost mam najwyższy serwer wirtualny za 299 złotych rocznie i jest to najwyższa cena za GB przestrzeni dyskowej i transferu miesięcznego z wszystkich firm.
Można tłumaczyć cenę dużą wydajnością i dobrym supportem, ale w innych firmach to już też standard. Gdyby konta zostały podwojone lub powiększone o minimum 20%, byłby to ładny gest w stronę stałych klientów. A tak, pozostaje męczarnia z przenoszeniem baz danych do innych usługodawców i w przyszłości rezygnacja z usług, bo staną się zupełnie nieopłacalne.

Może udałoby nam się usłyszeć kilka słów ze strony operatora hostingu? Co Wy o ty myslicie?
Moją pasją są od lat analizy i w internecie bloguję głównie w tej branży. Moje ulubione serwisy to: http://kredytnamieszkanie.org oraz http://kredyt-pro.pl
kubapigora

Postprzez eHost.pl » 31.03.2011, 20:31:09

Konta są zwiększane nawet kilka razy rocznie, na początku stycznia serwer PRO z 3gb zwiększyliśmy na 5gb pojemności, wcześniej został zwiększony trasnfer, o każdej zmianie klient jest powiadamiany stosownym mailingiem.

Parametry usług są zwiększane stale natomiast nie uczestniczymy w wojnie oversellingu kilku największych dostawców dających 100gb dysku i nielimitowany lub kosmicznie duży transfer. Wielu klientów z tych właśnie firm wraca do nas bardzo szybko jak okazuje się, że przy wykorzystaniu niedużej mocy serwera mają blokowane konto itd...
Pozdrawiam serdecznie
Krzysztof Dziewoński
Pomoc eHost.pl - pomoc, faq... xIP.pl - domeny od 5zł Webhelp.pl - dla webmasterów
eHost.pl
Admin Forum

Postprzez zdrapek » 30.09.2011, 22:58:59

Kilka lat współpracy z eHost.pl i muszę przyznać, że nie znalazłem lepszego hostingu. Ostatnio zostałem zmuszony przez klienta do założenia stronki na innym serwerze, w firmie której usługi są szeroko reklamowane jako najlepsze i najtańsze (nazwa zaczyna się na H). Po kilku dniach, godzinach rozmów z tzw "pomocą techniczną" i wybadaniem co mogę a czego nie mogę - ręce mi opadły. Wodotryski i puste obietnice to nie wszystko, liczą się możliwości i jakość. Tutaj mam konkretne wsparcie w razie problemów (brawa dla Pana Krzysztofa) i stale wysoką jakość usług. Patrząc z perspektywy ponad 6 lat współpracy - na eHost można polegać !!! :D

Pozdrawiamy,
Drako-IT
zdrapek

Postprzez Kai » 10.11.2011, 14:48:34

z jakieś 8 lat już jestem w ehost. serwery pierwsza klasa na dobre strony. :)
Kai

Postprzez pisii35 » 22.02.2012, 00:08:26

czyli jednak przeważają pozytywne opinie. To dobrze świadczy o firmie :)
pisii35

Powrót do Opinie o uslugach eHost.pl, xIP.pl