Ehost - opinia!

Jesteś zainteresowany kupnem serwera, domeny - zapytaj naszych użytkowników co o nim sądzą.

Ehost - opinia!

Postprzez Mportalik » 09.02.2007, 00:23:35

Witam,
Nie mogłem odpowiedzieć w tym temacie: viewtopic.php?t=518 ale chciałem podkreślić, że usługi ehost.pl są naprawdę dobre. Dzisiaj forum dobre 10 godzin nie działa, ale to nie znaczy, że firma hostingowa jest od razu zła! Zepsuł się dysk - każdemu może się zdarzyć! Ja obecnie mam tylko jedno konto u nich wykupione, ale w najbliższej przyszłości zamierzam wykupić jeszcze kilka, bo warto. Mam nadzieję, że nie zmienię zdania o tej firmie nigdy oraz nigdy nie opuszczę ehostu. Może mnie sami kiedyś wywalą, ale ja ich nie opuszczę... Z pozdrowieniami do administratorów! Mam jeszcze prośbę, aby odblokowali mi możliwość wypowiadania się na forum w każdym temacie.
Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru
Mportalik

Postprzez eHost.pl » 09.02.2007, 02:27:50

Niestety nawet raid1 nie pomógł - głupoty przy padzie dysku przegrały sie na drugi dysk i nie udało się go odzyskać, kończymy wgrywanie kont.

Dodałem Cie już do grupy ehost na forum
Pozdrawiam serdecznie
Krzysztof Dziewoński
Pomoc eHost.pl - pomoc, faq... xIP.pl - domeny od 5zł Webhelp.pl - dla webmasterów
eHost.pl
Admin Forum

Powrót do Opinie o uslugach eHost.pl, xIP.pl