Opinie o eHost.pl

Jesteś zainteresowany kupnem serwera, domeny - zapytaj naszych użytkowników co o nim sądzą.

Czy serwer eHost.pl warty jest kupna?

TAK
48
96%
NIE
2
4%

Liczba głosów : 50

Postprzez Jari » 09.01.2007, 17:23:58

Swoją opinię wyraziłem w innym miejscu forum ale i tu dodam coś od siebie. Jest bardzo dobrze i jestem miło zaskoczony zwłaszcza po ponad 2letniej udręce z inną firmą. O co nie zapytam to dostaję odpowiedź i to badzo szybko a pytania moje moga być męczące bo sa z cyklu made by laik. Serdecznie pozdrawiam.
Jari

Postprzez Mportalik » 27.02.2007, 14:08:00

Co ja mogę powiedzieć o ehost.pl :?:

Ehost.pl to bardzo dobra firma hostingowa. W razie problemów zawsze pomoże. Już powoli przenoszę wszystkie moje strony na ehost.pl serdecznie polecam!
Mportalik

Postprzez siis » 06.11.2007, 20:04:46

Nie możesz głosować w ankietach

dlaczego nie moge glosowac?
siis

Postprzez eHost.pl » 06.11.2007, 20:39:27

Trzeba byc dopisanym do grupy uzytkownikow eHost.pl, trzeba przeslac nam mailem login serwera oraz login na forum abysmy mogli Pana do tej grupy dodac.
Pozdrawiam serdecznie
Krzysztof Dziewoński
Pomoc eHost.pl - pomoc, faq... xIP.pl - domeny od 5zł Webhelp.pl - dla webmasterów
eHost.pl
Admin Forum

Postprzez borg18 » 18.03.2008, 17:15:25

Jeżeli macie serwis, który ma ok 80-170 ludzi onine i chcecie kupic pod niego VPSA to odradzam....u mnie po przekierowaniu w 10 minut siadło wszystko, a było ustawione na max wydajnosci...oczywiscie nie winie tu nikogo, ale chodzi tu o pleska...sam plesk na takiej maszynie bierze tyle ze...dlatego nie warto kupować takiej maszyny z pleskiem na pokładnie, jezeli była by opcja bez niego to rozumiem..ale jest do wyboru tylko jeden system z pleskiem. Dodam że męki trwały kilka dni i jeżeli system instaluje się3h a ma to robic w 30 minut to jest coś nie tak...ponadto jeżeli przerwiecie ta instalację bo system będzie chciał od Was hasła które niby Wam podano, ale nie będzie ni jak pasowało i admin Wam powie, że załatwiliscie system na maxa i powiedzą że musili zalatwiać licencje od pleska bo coś namieszalismy,to się załamiecie....trzeba mieć dużo szczęsia aby zwrócono Wam pieniadze i to tlyko jakieś 40% z instalacja...niestety takie są realia
borg18

Postprzez eHost.pl » 18.03.2008, 19:06:24

Otrzymał Pan usługę jaką Pan zamówił.

Jeśli potrzeba Panu więcej zasobów trzeba kupic większy serwer.

Co do zwrotu pieniędzy to zwracamy pieniądze za miesiecznym wypowiedzeniem, to ze Pan dostał od ręki to tylko i wylaczenie szczescie, ze trafil się chętny na Pańską licencje więc chyba narzekać nie można, że dostał Pan dużo wczesniej niz powinien i dużo więcej.

Opłata instalacyjna to opłata za uruchomienie VPSa więc nie jest to opłata zwrotna.
Pozdrawiam serdecznie
Krzysztof Dziewoński
Pomoc eHost.pl - pomoc, faq... xIP.pl - domeny od 5zł Webhelp.pl - dla webmasterów
eHost.pl
Admin Forum

Postprzez borg18 » 18.03.2008, 20:40:56

no tak ale dałem 150 zł a pare dni później wrócono mi ok 40% z tego więc to Wy zrobiliscie na tym utarg..a co do mocy to chyba VPS tym powinien sięróżnić od wirtualnego że jest silniejszy lepszy, a mi na home na wirtualnym lepiej szlo...
pozdrawiam
borg18

Postprzez eHost.pl » 18.03.2008, 20:50:08

Serwer ma taką moc jak podano w opisie.

Co do kwoty to otrzymał Pan zwrot 60% kwoty abonamentu. 40% zużył Pan przez te dni w których miał Pan VPS. Opłata instalacyjna jak wyżej opisano.
Pozdrawiam serdecznie
Krzysztof Dziewoński
eHost.pl
Admin Forum

Re: Opinie o eHost.pl

Postprzez zbyszko61 » 26.10.2012, 18:13:01

Mam w Ehost dwa wykupione serwery.Na jednym prowadzę kilka stron a na drugim sklep internetowy oparty na skrypcie PrestaShop.Powiem tylko tyle ......jak narazie bez uwag,strony jak i sklep smigają super.Kilka razy zwracałem się z prośba o pomoc i ani raz nie pozostało to bez odpowiedzi,Zatem polecam :D
zbyszko61

VOKALNI.PL na eHost.pl

Postprzez vokalni.pl » 28.07.2014, 21:42:53

Prowadzimy muzyczny portal informacyjny oparty na skrypcie vBulletin. Do tego jeszcze kilka stron prywatnych.
Wybór serwera okazał się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.
Po roku korzystania, mogę z czystym sumieniem polecić zakup serwera na eHost.pl tym wszystkim którzy jeszcze się wahają lub szukają czegoś innego.
Nie warto tracić czasu!
eHost jest znakomity pod każdym względem.
Kontakt - błyskawicznie i profesjonalnie odpowiadają na wszelkiego typu zapytania.
Serwis - w zasadzie przez rok wszystkie nasze strony śmigały jak należy, niewiele więc mogę na ten temat powiedzieć.
A nawet jeśli były jakieś problemy techniczne, to klient po prostu ich nie zauważył - działają błyskawicznie i profesjonalnie.

Nasi czytelnicy po prostu wchodzą na nasze strony i nas czytają ;)

Wykupiliśmy serwer w eHost na kolejny rok i jesteśmy z tego powodu bardzo zadowoleni.

Bardzo dziękujemy całej ekipie eHost.pl za profesjonalizm.

Pozdrawiam serdecznie.

Roman Maziarczyk
redaktor naczelny VOKALNI.PL
vokalni.pl

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie o uslugach eHost.pl, xIP.pl