Opinie o eHost.pl

Jesteś zainteresowany kupnem serwera, domeny - zapytaj naszych użytkowników co o nim sądzą.

Czy serwer eHost.pl warty jest kupna?

TAK
48
96%
NIE
2
4%

Liczba głosów : 50

Postprzez b3lf3r » 25.01.2004, 10:14:37

sasq napisał(a):no mnie tez się bardzo podoba ale mam kilka sugesti:
1 dokumentacja w jezyku polskim (np coś takiego jak ma AMM <-jak oni mnie wkurzają)

nie wiem co mają w AMM ale my mamy też dokumentację po polsku i jest tutaj: http:/pomoc.ehost.pl (jest w fazie tłumaczenia)
ale zajrzyj do wątku na forum: viewtopic.php?t=70
to dowiesz sie co zrobic aby szybko CAŁA dokumentacja była spolszczona...
sasq napisał(a):3 automat dodajacy strone do przeglądarek w zamian za umieszczenie np: "mój prowider: www.ehost.pl" <- takiego opisu

chyba nie zauważyłeś że w Panelu administracyjnym masz funkcję "Dodaj do wyszukiwarek" wprawdzie nie jest to automat bo musisz kliknąć 3 razy ale działa chyba efektywniej, bo sam możesz podac słowa kluczowe dla crawlerów i netbotów... no i nie musisz umieszczać linka jeśli sobie nie życzysz... choc warto go umiescic bo firma jest zacna :)
Ostatnio edytowano 25.01.2004, 18:54:34 przez b3lf3r, łącznie edytowano 2 razy
moje opinie są wyłącznie moimi opiniami i jako takie powinny być traktowane
zanim zapytasz: zajrzyj do FAQ, PA lub przeszukaj forum :) nie wpuszczają cię do STSa?:)
b3lf3r

Postprzez b3lf3r » 25.01.2004, 10:23:29

b3lf3r napisał(a):nie wiem co mają w AMM ale my mamy też dokumentację po polsku i jest tutaj: http:/pomoc.ehost.pl (jest w fazie tłumaczenia)

zajrzałem do nich i rzeczywiście mają tam małą książkę dla początkujacych użytkowników internetu i unixa
nie jestem pewien czy naszym autorom dokumentacji bedzie się chciało pisać tak obszerne artykuły... oczywiście kradzież tych artykułów nie wchodzi w rachubę... Ale jeślikomuś by chciało się tak obszernie wyjaśnić jakiś problem czy dział z Panelu administracyjnego to zapraszam do współpracy...

hehe włażę w kompetencje admina ale chyba mi nie skasuje tego posta :D
zanim zapytasz: zajrzyj do FAQ, PA lub przeszukaj forum :) nie wpuszczają cię do STSa?:)
b3lf3r

Postprzez renegade » 22.02.2004, 01:59:41

Ze swojej strony mogę tylko pochwalić!
Mam konto w eHost.pl od ponad tygodnia i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Wszystko chodzi szybko i bezawaryjnie, a oferta jest bardzo konkurencyjna, jeśli spojrzeć na to co jest w pakiecie.

Poza tym Panel Administracyjny, to coś wspaniałego, nawet użytkownik nie mający wiele pojęcia np. o php czy MySql może swobodnie instalować komponenty opierające się właśnie na tym.

Ale mi podliz wyszedł ;)
Ale szczerze było :)
renegade

Postprzez b3lf3r » 23.02.2004, 20:55:22

jakbyś byl zainteresowany to mogę udostępnić ci ciekawy artykuł jak efektywnie dodać swoją stronę do wyszukiwarek ;-)
znalazłem na torrent-cie :-D

po przeczytaniu go, wniosek jest taki, że nie warto zajmować sie jakimiś egzotycznymi wyszukiwarkami, tylko tymi największymi... w polskich realiach to google który obsługuje 60% zapytań...
b3lf3r

Postprzez sasq » 24.02.2004, 00:23:34

A mnie sie podoba i... [zabrzmi to nieco dwuznacznie ale co tam]

Admin rulez :D
sasq

Postprzez Autoczyszczon » 21.03.2004, 22:31:30

Witam... chciałem na forum przedstawić swoją opinię o serwisie eHost, przyznam ze, jeszcze nie spotkałem się z tak szybko działającym serwisem, zgłosiłem przniesienie domeny - błyskawicznie wszystko załatwione, jako dla laika obsługa prosta i przejżysta bez zbednych upiększeń, podziękowania dla Pana Dziewońskiego z nadzieją utrzymania wysokiego poziomu usług.

Bogusław Czyszczoń - SAMOCHODOWE INSTALACJE GAZOWE
:arrow: www.autoczyszczon.com
samochodowe instalacje gazowe
Autoczyszczon

Postprzez MARX » 01.04.2004, 10:46:48

Skoro już się zarejestrowałem na forum to wypada mi też się wypowiedzieć. Jak to admin ujął w jednym poście jestem jednym z pierwszych klientów, więc przeszedłem drogę testowania firmy solidnie. :)

Oferowane pakiety są funkcjonalne, dużo oferują za niską cenę. Serwery jak serwery, jest to tylko sprzęt i faktem jest, że ma prawo czasem nawalić (jako administrator sieci komputerowych wiem coś o tym z własnego doświadczenia). Ważna jest wtedy szybka i skuteczna reakcja. Z tej strony nie mam nic do zarzucenia, ba, nawet jestem zadowolony, że pojawiły się jakieś awarie po drodze, bo w ten sposób mogę obiektywnie stwierdzić, że reakcja admina jest szybka i sprawna.
Wg mnie dobrą jakość usług buduje się w większym procencie na podejściu do klienta. A tutaj widzę duże zaangażowanie ze strony eHost. Reszta z czasem przychodzi sama. Dlatego też polecam usługi eHost bez cienia lizusowstwa, bo po prsotu jestem jak na razie zadowolony i myślę, że już tak zostanie. Amen.

Pozdrawiam forumowiczów.
MARX

Postprzez Perkos » 15.04.2004, 15:54:20

Witam,

Jestem w trakcie testowania serwera "Professional" chyba około 3 dni i powiem że jestem pod wrażeniem :) .
Już dużo testowałem i nigdy testy nie kończyły się pozytywną opinią - tu zostałem zaskoczony (ceną i jakością).
Pozdrawiam
Perkos
Perkos

Postprzez jano » 16.04.2004, 10:35:13

Perkos napisał(a):Witam,

Jestem w trakcie testowania serwera "Professional" chyba około 3 dni i powiem że jestem pod wrażeniem :) .
Już dużo testowałem i nigdy testy nie kończyły się pozytywną opinią - tu zostałem zaskoczony (ceną i jakością).

a to dopiero początek :D
jano

Postprzez Alexander » 17.04.2004, 17:33:38

Serwery, Administracja, jakość i cena są jak najbardziej OK.
Nic, tylko polecić wszystkim tym, którzy szukają "swojego miejsca w Sieci"
:mrgreen:
Alexander

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie o uslugach eHost.pl, xIP.pl