Warunki przedluzenia konta/domeny

Jesteś zainteresowany kupnem serwera, domeny - zapytaj naszych użytkowników co o nim sądzą.

Warunki przedluzenia konta/domeny

Postprzez codecs » 12.05.2006, 10:54:16

Witam serdecznie!
Na samym wstepie zaznacze - z Waszych uslug jestem bardzo zadowolony i nie zamierzam zmieniac Was na oferte konkurencji:)

A co do clue posta - mam w eHost wykupiony serwer Professional. Obecnie konczy sie waznosc konta, wiec dostalem fa pro-forma i jest przygotowana do zaplaty. Wiem ze za chwile bedzie sie tez konczyla waznosc domeny, ktora zostala wykupiona w xip.pl wiec zadzwonilem do Was zeby podeslac mi od razu rachunek na obie uslugi, to wykonalbym przelew od razu.
Tylko jedyne co mnie dziwi, to to ze za przedluzenie domeny .pl musze dalej placic ponad 100zl + vat, podczas gdy w Waszym cenniku widnieje nizsza cena. Moze macie tak jak w Tepsie, ze jak sie juz raz kupowalo po wyzszej cenie domene, to pozniej trzeba non-stop placic po cenie pierwotnego zakupu (porownanie do abonamentu za neostrade:))

Wydaje mi sie ze przy przedluzaniu powinny zmiany cenowe obejmowac nie tylko nowych klientow, ale takze tych starszych. To jest cos co wypadalo by poprawic:)

Pozdrawiam
Gabriel
codecs

Postprzez jano » 13.05.2006, 19:23:56

Z tego co mi wiadomo, to niestety wszedzie tak jest, że opcja przedłużenia domeny .pl wszedzie kosztuje 100 zł + vat i jest to uwarunkowane przez NASK, który to bodajże sprawuje nad nią pięczę.
jano

Postprzez eHost.pl » 14.05.2006, 09:55:05

W cenniku na ehost.pl jest cena rejestracji domeny, w cenniku na xip.pl jest podana cena promocyjna rejestracji domeny i cena przedluzenia domeny, przedluzenie domeny kosztuje 99zl + VAT (podobnie jak u wszystkich)...
Pozdrawiam serdecznie
Krzysztof Dziewoński
Pomoc eHost.pl - pomoc, faq... xIP.pl - domeny od 5zł Webhelp.pl - dla webmasterów
eHost.pl
Admin Forum

Postprzez codecs » 15.05.2006, 16:51:06

K.Dziewoński napisał(a):W cenniku na ehost.pl jest cena rejestracji domeny, w cenniku na xip.pl jest podana cena promocyjna rejestracji domeny i cena przedluzenia domeny, przedluzenie domeny kosztuje 99zl + VAT (podobnie jak u wszystkich)...

A to przepraszam. Patrzylem sobie na cennik na ehost.pl i dla mnie oplata za rejestracje to bylo to samo co za przedluzenie. Moja wina:)

Pozdrawiam:)
Gabriel
codecs

Postprzez eHost.pl » 15.05.2006, 17:05:09

Niestety nadal nask dyktuje ceny... Ale i tak jest lepiej niz kilka lat temu jak .PL kosztowało 300zł
Pozdrawiam serdecznie
Krzysztof Dziewoński
Pomoc eHost.pl - pomoc, faq... xIP.pl - domeny od 5zł Webhelp.pl - dla webmasterów
eHost.pl
Admin Forum

Powrót do Opinie o uslugach eHost.pl, xIP.pl