Opinia Doctorka :)

Jesteś zainteresowany kupnem serwera, domeny - zapytaj naszych użytkowników co o nim sądzą.

Opinia Doctorka :)

Postprzez Dr Cpp » 29.05.2005, 13:35:28

Hmmm, od czego by tu zacząć, w sumie w głowie kłębi mi się tysiące myśli (tych pozytywnych i równocześnie tych o eHost :D).... Więc może wypunktuję:

1) To jest oczywiście chyba najwiekszy Wasz plus - PROMOCJE! Ludzie! Ja średnio co miesiąc żałuję, że zarejestrowałem konto wcześniej. Teraz mają rozdawanie domen .pl gratis, aż d...uszę mi ściska, że nie mogę jej mieć za free!
Oczywiście podałem to jako przykład, wcześniej powiększyli za darmo parametry kont, co też spadło na mnie jak długo wyczekiwany prezent :)

2) Pamiętam, jak jeszcze w okresie testowym wysłałem po raz pierwszy maila do Admina (przez duże "a"). A jak dostałem odpowiedź po 10min (!) to normalnie mało szczęką o biurko nie zawadziłem :P Toż to niekiedy trzeba więcej czasu, żeby się namyślić nad odpowiedzią!

3) Nie spotkałem jeszcze tak uprzejmego, życzliwego, sympatycznego, z poczuciem humoru, fajnego y f ogule :):) Admina! To naprawdę nastraja niesamowicie pozytywnie jak się wymienia maile z tak miłym człowiekiem!

4) Sprawy techniczne - serwer chodzi wspaniale, jeszcze nie miałem żadnej przerwy. Jest niezawodny, szybki i stabilny.
Ale troche ponarzekać muszę, zatem: IMO trochę za bardzo wyśrubowany limit liczby baz MySQL. Ponadto, przydałaby się możliwość zakładania większej ilości kont ftp (na moim koncie Standard jest limit 1 konto ftp).
Swego czasu narzekałem na transfer miesięczny, ale podnieśli (ha, w końcu ktoś sie liczy z moim zdaniem! :D:D) i chwała im za to.

5) Jeszcze nikt nie zakupił serwera za moim pośrednictwem, ale wciąż uważam, że Program Partnerski eHost jest wspaniały. Aha - może ktoś by się skusił i zakupił serwer za pośr. mojej stronki? :lol: Tutaj macie adres: www.progr.ehost.pl/index.php?id=hosting :)

I to chyba tyle, jeśli mi sie coś przypomni, to dopiszę. I tak oto na forum pojawiła się kolejna pozytywna opinia o eHost - ale mam taką zasadę: jeśli ktoś sie stara i widać że mu zależy, to warto takie firmy wspierać i reklamować (bez wahania zdecydowałem się na dział Hosting na mojej stronie). Warto propagować uczciwe firmy w Internecie.

Nie zgadzacie się - odpowiadajcie w tym temacie. Podyskutujemy :)

A za przeczytanie moich uwag serdecznie dziękuję,
Dr Cpp.
Każdy człowiek powinien znać co najmniej 2 języki: angielski i C++ :)
[www.progr.ehost.pl] - Programowanie w C++
Dr Cpp

Powrót do Opinie o uslugach eHost.pl, xIP.pl