Dlaczego wybrać eHost....?

Jesteś zainteresowany kupnem serwera, domeny - zapytaj naszych użytkowników co o nim sądzą.

Dlaczego wybrać eHost....?

Postprzez Hex » 07.07.2004, 11:34:39

Przekonajcie mnie...
Mając do wyboru inną ofertę, o podobnych a nawet lepszych warunkach...
Serwery również kolokowane w USA, większe prowizje dla partnerów (nawet 50% zysków), i ceny nie wyższe...

Dlaczego wybrać eHost?
Pozdrawiam.
Hex

Postprzez eHost.pl » 07.07.2004, 13:37:41

Zarejestruj konto testowe, sprawdź naszą obsługę techniczną, popatrz jak wypowiadają się o nas nasi użytkownicy a będziesz wiedział dlaczego my a nie 1000 innych firm :D
Pozdrawiam serdecznie
Krzysztof Dziewoński
Pomoc eHost.pl - pomoc, faq... xIP.pl - domeny od 5zł Webhelp.pl - dla webmasterów
eHost.pl
Admin Forum

Postprzez jano » 07.07.2004, 17:27:50

To parę zdań ode mnie.
Po pierwsze pomoc ze strony eHosta praktycznie zawsze jest natychmiastowa. Masz problem zwracasz się za pośrednictwe mail, GG czy poprzez forum i zawsze (podkreślam ZAWSZE) otrzymujesz pomoc.
Stabilne serwery.
Odpowiednią cenę do oferty (IMO).
Miła atmosfera na forum :P

Poza tym polecam jak już Krzysztof napisał, sprawdź i przekonaj się sam :)
jano

Re: Dlaczego wybrać eHost....?

Postprzez steelheart » 10.07.2004, 01:55:39

Hex napisał(a): o podobnych a nawet lepszych warunkach...

wtf ?
jak to niektorzy mawiaja: 'pics or it didnt happen' :P
ja sie nie spotkalem z lepszym stosunkiem jakosc(bogactwo oferty + pomoc techniczna) do ceny w ZADNEJ polskiej firmie hostingowej a pare zaliczylem ;)
steelheart

Postprzez Hex » 24.09.2004, 00:21:46

Tak sie zastanawiam - na jakiej zasadzie działają takie strony jak superh***.pl - czy ich usługi sa prawie nic nie warte? Czy te ceny to chwilowe zagranie marketingowe - co o tym sądzicie...
Hex

Postprzez eHost.pl » 24.09.2004, 10:19:47

Ja obstawiam, że to czasowe zagranie marketingowe, ale głowy sobie uciąć nie dam. Ale z moich szybkich wyliczeń wynika, że w takich cenach ledwo wyrabiają na serwery a przecież kiedyś muszą zacząć zatrudniać nowych pracowników i jeszcze zacząć na tym zarabiać.

Coś w tym jest...

Takie moje zdanie na ten temat. Pozwoliłem sobie wyciąć delikatnie link by nie tworzyć im reklamy, Ci którzy znają tą firmę będą wiedzieli o co chodzi.
Pozdrawiam serdecznie
Krzysztof Dziewoński
Pomoc eHost.pl - pomoc, faq... xIP.pl - domeny od 5zł Webhelp.pl - dla webmasterów
eHost.pl
Admin Forum

Postprzez steelheart » 25.09.2004, 00:58:08

taa
tez sie nad nimi zastanawialem ale firma ktora nie podaje szczegolow oferty jest imo malo wiarygodna :roll:
pozatym od tego odglosu jaki w menu dali zęby wypadają ;)
steelheart

Postprzez jano » 27.09.2004, 02:10:17

steelheart napisał(a):taa
tez sie nad nimi zastanawialem ale firma ktora nie podaje szczegolow oferty jest imo malo wiarygodna :roll:
pozatym od tego odglosu jaki w menu dali zęby wypadają ;)

jak dogryzać,to na całego ;)
strona Im się "sypie" pod Firefox'em :)
jano

Postprzez konkordpl » 27.09.2004, 20:24:35

Jesli mowim o krzakowych firmach:
http://www.forum.kasart98.com/viewforum.php?f=70
:-)
konkordpl

Postprzez cerber1 » 28.09.2004, 10:43:36

Parę słów dodam od siebie. Chociaż jestem klientem eHost'a od niedawna i jeszcze opinii o firmie w 100% nie mam sprecyzowanych, to parę spostrzeżeń mam.
Kiedy szukałem serwera zamówiłem w sumie pięć serwerów testowych. Niektóre odpadły ze względu na cenę inne ze względu na funkcjonalność .Zostały 3. Sprawdziłem szybkość tranferu i wyszło, że są mniej więcej identyczne.Sprawdziłem pomoc. Z ehostu mail zwrotny z odpowiedzią za jakąś godzinę może półtorej. Z jednej z pozostałych firm na drugi dzień. Z trzeciej natychmiast :P " z automatu " z treścią. "Przepraszamy, ale w okresie testowym nie udzielamy pomocy"
No i tak został eHost.
A jeszcze mała anegdotka z poszukiwań. Nie podaję firmy ale fakt jest autentyczny.
Ponieważ na stronie nie znalazłem żadnych informacji na temat możliwości przetestowania wysłałem maila z pytaniem czy i jak założyć konto testowe, aby sprawdzić funkcjonalność panela administracyjnego.
Odpowiedź przyszła natychmiast "Nie oferujemy kont testowych. Poniżej jest link do strony ze zrzutami ekranów panelu administracyjnego"
Wkurzyłem się trochę i odpisałem w nieco zgryźliwym tonie. Reakcja była natychmiastowa.
"Może Pan wykupić pakiet na miesiąc za 9,99 przecież to nie majątek."
No fakt - nie majątek - już chciałem zapłacić gdy dotarł drugi mail. "Jednak za 9,99 wykupuje pan pakiet domowy więc nie będzie miał pan dostępu do panela administracyjnego!"
Ręce mi opadły!!! Odpuściłem sobie!

Jedna sprawa do pracowników eHost'a. Chodzi o spolszczenie panelu administracyjnego. Skoro jest spolszczony to może do końca by się dało po naszemu :) , bo tak to jest niedoróbka i źle wygląda.
cerber1

Następna strona

Powrót do Opinie o uslugach eHost.pl, xIP.pl