Dlaczego wybrać eHost....?

Jesteś zainteresowany kupnem serwera, domeny - zapytaj naszych użytkowników co o nim sądzą.

Postprzez eHost.pl » 28.09.2004, 11:02:40

Faktycznie panel jest spolszczony powiedzmy w 90%, wynika to (może już o tym pisałem, a może nie ;-) ) z samej jego budowy.

cPanel ma plik językowy, który pozostaje cały czas taki sam, kiedyś go przetłumaczyłem i jest, natomist to co w panelu jest po angielsku są to teksty zamieszczone bezpośrednio w szablonach panelu, każda strona panelu to oddzielny szablon. cPanel jest aktualizowany średnio raz na 2 miesiące = aktualizowane są szablony bo ciągle się coś w nich zmienia. Reasumując musielibyśmy co 2 miesiące tłumaczyć od nowa szablony cPanelu co troszkę czasu zajmuje.

Po aktualizacji cPanela samo doprowadzenie go do stanu takiego jak dzisiaj jest to 2-3 dni pracy przy tym.

Ale jak już chyba pisałem na forum powoli zaczynamy wyciągać z tych szablonów wnioski i pisać plan na niewykonywanie co 2 miesiące tej samej pracy z szablonami i myślę, że niedługo będzie cały czas i wszystko w 100% w naszym języku.
Pozdrawiam serdecznie
Krzysztof Dziewoński
Pomoc eHost.pl - pomoc, faq... xIP.pl - domeny od 5zł Webhelp.pl - dla webmasterów
eHost.pl
Admin Forum

Postprzez asz1974 » 18.10.2005, 16:06:18

Witam!

Korzystam z serwera firmy eHost od 2-3 tygodni i... jestem bardzo zadowolony!:) Powodów mej radości jest kilka. Oto ich lista:
1. Cena - inne serwery (wiem to z własnego doświadczenia) są dużo droższe.
2. Pomoc... niemalże natychmiastowa:)
3. Szybkość działania - jest naprawdę zadawalająca.
4. Bogate funkce panelu admina...

Długo by tu jeszcze wymieniać;) Te 4 punkty są dla mnie bardzo ważne.

Pozdrawiam!

www.webproject.konin.pl
Andrzej Szeląg - WebPROJECT
asz1974

Poprzednia strona

Powrót do Opinie o uslugach eHost.pl, xIP.pl